NAUJIENA

Daugiau nuotraukų

  • L‘appartement L‘APPARTEMENT rankšluostis CHEVRON Fog
  • L‘appartement L‘APPARTEMENT rankšluostis CHEVRON Fog

L‘APPARTEMENT rankšluostis CHEVRON Fog

Availability:

Prekės pavadinimas Kaina Vnt.
Rankšluostis CHEVRON Fog 33 x 33 cm
8,00 €
Rankšluostis CHEVRON Fog 40 x 71 cm
19,00 €
Rankšluostis CHEVRON Fog 70 x 142 cm
38,00 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2-3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra

Elegantiško dizaino vonios rankšluostis CHEVRON iš L‘APPARTEMENT vonios tekstilės kolekcijos dailiai tiks klasikinio ar modernaus vonios kambario interjere, o švelnūs atspalviai padės sukurti harmoningą įvaizdį. CHEVRON kolekcijos gaminiams naudojama 100% ilgapluoštė medvilnė iš Turkijos, suteikianti rankšluosčiams nepakartojamo minkštumo, švelnumo bei ypatingas vandens sugeriamumo savybes. Pluošto svoris – 500 g/m2 – sukuria išskirtinį prabangos jausmą. Šios kolekcijos rankšluosčiai net po daugkartinio skalbimo nepraranda savo ypatumų, išlieka švelnūs ir malonūs kūnui.


Spalva: rūko pilka
Pluoštas: 500 g/m2
Sudėtis: 100 % ilgapluoštė medvilnė iš Turkijos


Paprastumo bei prabangos dermė L‘APPARTEMENT kūriniuose orientuota į estetiką, patogumą bei funkcionalumą. Aukštos kokybės vonios tekstilės gaminiai ir gausus spalvų bei raštų pasirinkimas leidžia kiekvienam susikurti subtilią ir stilingą aplinką, spinduliuojančią šiluma, jaukumu bei ramybe.

Details

Apgobkite savo namus subtilia prabanga ir puoselėkite juose tikras vertybes, tokias kaip gamta, rankų darbas bei ramaus užmiesčio gyvenimo būdo dvasia. L‘APPARTEMENT prekinis ženklas savo dizaino linijoje naudoja tradicinę spalvų paletę bei nostalgiškus senovinius raštus. Funkcionalus gaminių dizainas yra pritaikytas šių dienų gyvenimo būdui ir jame švelniai jaučiamas nesenstančios klasikos dvelksmas. L‘APPARTEMENT namų tekstilės formose bei raštuose perteikiama Long Ailendo prabanga, prancūziško Provanso elegancija bei angliškos architektūros stilistika.

Paprastumo bei prabangos dermė L‘APPARTEMENT kūriniuose orientuota į estetiką, patogumą bei funkcionalumą. Gausus spalvų bei raštų pasirinkimas leidžia kiekvienam susikurti savitą aplinką, spinduliuojančią šiluma, jaukumu bei ramybe. Aukštos kokybės miegamojo bei vonios tekstilės gaminiai padės sukurti subtilią bei stilingą aplinką.

Visame pasaulyje sparčiai populiarėjantis L‘APPARTEMENT prekinis ženklas puikiai tiks tiek gyvenantiems nenuilstančio miesto ritmu, tiek tylaus bei ramaus priemiesčio gyvenimo būdo mylėtojams. 

Naudojimas ir priežiūra

L‘APPARTEMENT rankšluosčių priežiūros instrukcija tiesiogiai priklauso nuo audinio struktūros ir yra nurodyta ant kiekvieno mūsų gaminio etiketės. Toliau pateikiame pagrindinius L‘APPARTEMENT rankšluosčių naudojimo ir priežiūros patarimus bei įspėjimus. 

 

Kokį ploviklį reikėtų naudoti?

Pirmą kartą rekomenduojame plauti naujus L‘APPARTEMENT rankšluosčius atskirai nuo kitų skalbinių. Naudokite švelnų, medvilnei skirtą ploviklį. Rekomenduojame naudoti skalbimo priemonės etiketėje ar ant dėžutės nurodytą ploviklio kiekį.   

 

L‘APPARTEMENT rekomenduoja naudoti tokį ploviklį, kurio sudėtyje nebūtų balinamųjų medžiagų. Tai itin dažna daugumoje ploviklių pasitaikanti sudedamoji dalis, padedanti išlaikyti baltą gaminių spalvą, tačiau ji gali susilpninti ir pakeisti tam tikrų audinių pluoštus.

 

Ar reikėtų naudoti skalbinių minkštiklį?

L‘APPARTEMENT rankšluosčiams skalbinių minkštiklis nėra būtinas.

 

Kaip pašalinti dėmes iš rankšluosčio audinio?

Rekomenduojame valyti dėmes kaip įmanoma greičiau, tačiau suprantame, kad etiketas ne visada tai leidžia. Stenkitės smarkiai netrinti ir neįtrinti dėmės į audinį – geriau lengvai pamirkykite, paplaukite ir nusausinkite suteptą vietą. Kartokite šiuos veiksmus, kol pasieksite optimalų rezultatą. Iš natūralių audinių dėmes pašalinti yra lengviau nei iš sintetinių, nes natūralus pluoštas yra „gyva” medžiaga, labiau reaguojanti į priežiūrą.

 

Įsisenėjusias dėmes pašalinti gali būti sunkiau. Baliklis ar benzoilo peroksidas, kontaktuodamas su audiniu, visam laikui gali išmarginti jį dėmėmis ar pakeisti jo spalvą. Žalio atspalvio dėmės atsiranda nuo baliklio, oranžinio atspalvio – nuo peroksido. Kadangi šios veikliosios medžiagos dažnai naudojamos tam tikrose kūno bei odos priežiūros priemonėse, rekomenduojame imtis visų reikalingų atsargos priemonių, siekiant nepadaryti skalbiniams žalos ir išvengti dėmių susidarymo.

 

Kokia turėtų būti vandens temperatūra?

L‘APPARTEMENT rekomenduoja rankšluosčius skalbti švelniu skalbimo režimu 40°C temperatūros vandenyje. Šiltas vanduo yra itin veiksmingas, norint išplauti visus nešvarumus, natūralius kūno riebalus ir, svarbiausia, pašalinti iš audinio chemines ploviklių nuosėdas. Jei ploviklio nuosėdos nėra tinkamai išskalaujamos, jos gali pažeisti audinio pluoštą.

 

Švelnaus skalbimo režimas padės apsaugoti audinio pluoštą. Lėto skalbimo ciklo metu skalbiniai skalbimo mašinoje išbūna ilgiau – tokiu būdu užtikrinama, kad visi nešvarumai, kūno riebalai ir ploviklio nuosėdos yra tinkamai pašalinami iš audinio.

 

Norėdami apsaugoti skalbinius nuo sugadinimo nedėkite į skalbimo mašiną per didelio skalbinių kiekio, venkite per didelio karščio, nepilkite per daug ploviklio ir kitų priedų, pasirinkite švelnų plovimo ciklą ir papildomą skalavimo režimą.

 

Ar galima šiuos CHEVRON kolekcijos rankšluosčius džiovinti džiovyklėje?

Taip, tačiau norint, kad audiniai kuo ilgiau išliktų gaivūs ir minkšti, išskalbtus L‘APPARTEMENT rankšluosčius patariama džiovinti natūraliu būdu gryname ore. Tačiau šis būdas neretai kietina audinius. Jei vis tiek ruošiatės skalbinius džiovinti natūraliu būdu, prieš padžiaudami juos, įdėkite į vidutinio karštumo džiovinimo mašiną 10-12 minučių – tai padės audinio pluoštui susigulėti po skalbimo ir suteiks audiniams minkštumo.

 

Nesudėkite per daug skalbinių į džiovinimo mašiną. Mažesniais kiekiais džiovinami skalbiniai išdžiūsta tolygiau. Elektriniame skalbinių džiovintuve džiovinkite skalbinius ne ilgiau nei 20 minučių, pasirinkę nedidelio karštumo režimą. Kartokite šiuos veiksmus su visais likusiais skalbiniais. Jokiu būdu neperdžiovinkite rankšluosčių  – tai susilpnins audinio pluoštą ir gali suprastinti gaminių kokybę.

 

Įsitikinkite, kad rankšluosčiai, prieš sudedant juos į spintą, yra visiškai sausi – taip išvengsite drėgmės kaupimosi bei pelėsio susidarymo.

 

Ar galima CHEVRON kolekcijos rankšluosčius lyginti lygintuvu?

Jei nuspręsite CHEVRON kolekcijos rakšluosčius lyginti lygintuvu, rekomenduojame jo stipriai neįkaitinti.

 

Ar CHEVRON kolekcijos rankšluosčiai gali būti valomi sauso valymo būdu?

CHEVRON kolekcijos rankšluosčių negalima valyti sauso valymo būdu.

 

Laikydamiesi mūsų pateiktų priežiūros instrukcijų, galėsite L‘APPARTEMENT kolekcijos CHEVRON rankšluosčiais mėgautis ir džiaugtis daugybę metų.

L‘APPARTEMENT rankšluostis CHEVRON Fog, Rankšluosčiai aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.
[profiler]
Memory usage: real: 24117248, emalloc: 23102992
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem