Daugiau nuotraukų

  • Hamam HAMAM rankšluostis ASH RIBBED Anthracite

HAMAM rankšluostis ASH RIBBED Anthracite

Availability:

Prekės pavadinimas Kaina Vnt.
Rankšluostis ASH RIBBED Anthracite 30 x 40 cm
19,00 €
Rankšluostis ASH RIBBED Anthracite 50 x 100 cm
59,00 €
Rankšluostis ASH RIBBED Anthracite 70 x 140 cm
106,00 €
Rankšluostis ASH RIBBED Anthracite 100 x 150 cm
133,00 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2-3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra

Pajuskite neįtikėtiną ASH RIBBED kolekcijos rankšluosčių švelnumą! Prabangi, vonios rankšluosčių kolekcija ASH RIBBED pasižymi ne tik ypatingu audinio švelnumu bei minkštumu, bet ir puikiu vandens sugeriamumu. Šios kolekcijos rankšluosčiai net po daugkartinio skalbimo nepraranda savo nuostabių savybių, išlieka švelnūs ir malonūs kūnui. Pluošto svoris – 600 g/m2 – šiems rankšluosčiams suteikia išskirtinį prabangos efektą. Švelnūs atspalviai ir dailus šių rankšluosčių raštas neabejotinai papuoš Jūsų vonios kambario interjerą bei sukurs harmoningą įvaizdį.


Spalva: pilka
Pluoštas: 600 g/m2
Sudėtis: 65% medvilnė, 35% modalas


HAMAM visiems savo gaminiams naudoja antibakterines technologijas, suteikiančias nepriekaištingą higienos pojūtį. Visų gaminių įpakavimas į sandarias pakuotes tik sutvirtina šį jausmą.

Details

HAMAM yra sėkmingas ir pripažintas išskirtinės kokybės miegamojo bei vonios tekstilės prekinis ženklas. Mes kuriame naują gerovės ir prabangos supratimą. Mūsų autentiškos kolekcijos bei artimas bendradarbiavimas su geriausiais savo srities profesionalais tapo šios unikalios prabangos bei išskirtinės kokybės pagrindu. Didžiuojamės įminę iš kartų į kartas perduotų ir per amžius puoselėtų tradicijų paslaptį. Mūsų sukurti kūriniai tapo šiuolaikiškos vonios ir spa patirties simboliu.

Kurdami vonios ir spa gaminius mes skiriame ypatingą dėmesį klientų gerbūvio supratimui, šiuolaikiškam dizainui bei pažangiausiems gamybos metodams. Mes įsiklausome į Jūsų ištartus žodžius ir suprantame Jūsų slapčiausius norus. Nuoširdžiai ir kantriai stengiamės išpildyti ir viršyti visus Jūsų lūkesčius. Didžiuojamės galėdami Jums pasiūlyti grožio ir išskirtinės kokybės kūrinius. Su didele meile ir šiluma Jums gaminame prabangius organinės medvilnės rankšluosčius, audžiame šilkinius ,,pestemalius’’ bei nepriekaištingos kokybės patalynę.

Aukštos kokybės ekologiški bei naujoviški techniniai sprendimai leido HAMAM tapti vienu pirmaujančiu ir pasaulyje pripažintu prekiniu ženklu. Mūsų produkciją rasite geriausiuose boutique viešbučiuose, prabangiausiose jachtose ir tokiose pripažintose parduotuvėse kaip ,,Harrods” Londone, ,,Le Bon Marche” Paryžiuje, ,,KaDeWe” Berlyne bei Penktojoje Aveniu Niujorke.

Naudojimas ir priežiūra

HAMAM rankšluosčių priežiūros instrukcija tiesiogiai priklauso nuo audinio struktūros ir yra nurodyta ant kiekvieno mūsų gaminio etiketės. Toliau pateikiame pagrindinius HAMAM rankšluosčių naudojimo ir priežiūros patarimus bei įspėjimus.

 

Kokį ploviklį reikėtų naudoti?

Pirmą kartą rekomenduojame plauti naujus ASH RIBBED kolekcijos  rankšluosčius atskirai nuo kitų skalbinių. Naudokite švelnų, medvilnei skirtą ploviklį. Rekomenduojame naudoti skalbimo priemonės etiketėje ar ant dėžutės nurodytą ploviklio kiekį.   

HAMAM rekomenduoja naudoti tokį ploviklį, kurio sudėtyje nebūtų balinamųjų medžiagų. Tai itin dažna daugumoje ploviklių pasitaikanti sudedamoji dalis, padedanti išlaikyti baltą gaminių spalvą, tačiau ji gali susilpninti ir pakeisti tam tikrų audinių pluoštus.

 

Ar reikėtų naudoti skalbinių minkštiklį?

ASH RIBBED kolekcijos  rankšluosčiams skalbinių minkštiklis nėra būtinas.

 

Kaip pašalinti dėmes iš ASH RIBBED kolekcijos rankšluosčio audinio?

Rekomenduojame valyti dėmes kaip įmanoma greičiau, tačiau suprantame, kad etiketas ne visada tai leidžia. Stenkitės smarkiai netrinti ir neįtrinti dėmės į audinį – geriau lengvai pamirkykite, paplaukite ir nusausinkite suteptą vietą. Kartokite šiuos veiksmus, kol pasieksite optimalų rezultatą. Iš natūralių audinių dėmes pašalinti yra lengviau nei iš sintetinių, nes natūralus pluoštas yra gyva medžiaga, labiau reaguojanti į priežiūrą.

Įsisenėjusias dėmes pašalinti gali būti sunkiau. Baliklis ar benzoilo peroksidas, kontaktuodamas su audiniu, visam laikui gali išmarginti jį dėmėmis ar pakeisti jo spalvą. Žalio atspalvio dėmės atsiranda nuo baliklio, oranžinio atspalvio – nuo peroksido. Kadangi šios veikliosios medžiagos dažnai naudojamos tam tikrose kūno bei odos priežiūros priemonėse, rekomenduojame imtis visų reikalingų atsargos priemonių, siekiant nepadaryti skalbiniams žalos ir išvengti dėmių susidarymo.

 

Kokia turėtų būti vandens temperatūra?

HAMAM rekomenduoja skalbti švelniu skalbimo režimu 40°C temperatūros vandenyje. Šiltas vanduo yra itin veiksmingas, norint išplauti visus nešvarumus, natūralius kūno riebalus ir, svarbiausia, pašalinti iš audinio chemines ploviklių nuosėdas. Jei ploviklio nuosėdos nėra tinkamai išskalaujamos, jos gali pažeisti audinio pluoštą.

Švelnaus skalbimo režimas padės apsaugoti audinio pluoštą. Lėto skalbimo ciklo metu skalbiniai skalbimo mašinoje išbūna ilgiau – tokiu būdu užtikrinama, kad visi nešvarumai, kūno riebalai ir ploviklio nuosėdos yra tinkamai pašalinami iš audinio.

Norėdami apsaugoti skalbinius nuo sugadinimo nedėkite į skalbimo mašiną per didelio skalbinių kiekio, venkite per didelio karščio, nepilkite per daug ploviklio ir kitų priedų, pasirinkite švelnų plovimo ciklą ir papildomą skalavimo režimą.

 

Ar galima ASH RIBBED kolekcijos rankšluosčius džiovinti džiovyklėje?

Taip, tačiau norint, kad audiniai kuo ilgiau išliktų gaivūs ir minkšti, išskalbtus ASH RIBBED kolekcijos rankšluosčius patariama džiovinti natūraliu būdu gryname ore. Tačiau šis būdas neretai kietina audinius. Jei vis tiek ruošiatės skalbinius džiovinti natūraliu būdu, prieš padžiaudami juos, įdėkite į nedidelio karštumo džiovinimo mašiną 10-12 minučių – tai padės audinio pluoštui susigulėti po skalbimo ir suteiks audiniams minkštumo.

Nesudėkite per daug skalbinių į džiovinimo mašiną. Mažesniais kiekiais džiovinami skalbiniai išdžiūsta tolygiau. Elektriniame skalbinių džiovintuve džiovinkite skalbinius ne ilgiau nei 20 minučių, pasirinkę nedidelio karštumo režimą. Kartokite šiuos veiksmus su visais likusiais skalbiniais. Jokiu būdu neperdžiovinkite ASH RIBBED kolekcijos rankšluosčių – tai susilpnins audinio pluoštą ir gali suprastinti gaminių kokybę.

Įsitikinkite, kad ASH RIBBED kolekcijos rankšluosčiai, prieš sudedant juos į spintą, yra visiškai sausi – taip išvengsite drėgmės kaupimosi bei pelėsio susidarymo.

 

Ar galima ASH RIBBED kolekcijos rankšluosčius lyginti lygintuvu?

ASH RIBBED kolekcijos rankšluosčių negalima lyginti lygintuvu.

 

Ar ASH RIBBED kolekcijos rankšluosčiai gali būti valomi sauso valymo būdu?

ASH RIBBED kolekcijos rankšluosčių negalima valyti sauso valymo būdu.

 

Laikydamiesi mūsų pateiktų priežiūros instrukcijų, galėsite šiais kokybiškais ASH RIBBED kolekcijos rankšluosčiais mėgautis ir džiaugtis daugybę metų.

HAMAM rankšluostis ASH RIBBED Anthracite, Rankšluosčiai aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.