10% nuolaida

Daugiau nuotraukų

FRAGONARD tualetinis vanduo LAVANDE (EDT) 50 ml

Regular Price: 19,00 €

Special Price 17,10 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2-3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra

Apsigobkite nepakartojamo Provanso romantikos dvelksmu, atsiskleidžiančiu naujajame „Lavande“ tualetinio vandens aromate. Mirtos, diemedžio ir dobilo natos pritildo intensyvias levandos, jazmino ir gencijono gaidas, kurias lydi žemutinių raudonmedžio, muskuso ir iriso aromatų šleifas. Pasilepinkite lengva mėlynosios Provanso saulės aromato dulksna.


Viršutinės natos: mirta, diemedis, dobilas
Vidurinės natos: levanda, jazminas, gencijonas
Žemutinės natos: raudonmedis, muskusas, irisas

Details

Purpuriniai Provanso levandų laukai švelniai linguoja tyriausios vėjo simfonijos ritmu. Saulės spindulių nugairinti graužiausi Prancūzijos pievų žiedai dovanoja mums nepaprastai spalvingą aromatinę puokštę. Kvapnioji mėlynžiedė levanda tapo riboto leidimo FRAGONARD aromatų kolekcijos pažiba bei pristatyta kaip 2019-ųjų metų gėlė. Mėlynoji Provanso saulė, žėrinti darna bei elegancija, apipinta skaisčiausių atspalvių žaismu – žydru, indigo ir purpuriniu... Tai atspalviai, kuriuos matome skirtingu dienos metu stebėdami didžiuosius levandų laukus. Atraskite rafinuotą aromatą nuostabioje kolekcijoje, dedikuotoje dangiškajam Provanso auksui – levandai!

 

Iš didžiulės meilės menui, grožiui bei aromatų kuriamai magijai gimė žavinga idėja įsteigti parfumerijos parduotuvę, skirtą Prancūzijoje viešintiems turistams, norintiems atrasti Rivjeros grožį bei su savimi pasiimti dalelę magiškų prisiminimų. Pirmoji tokio pobūdžio parfumerijos gamykla-parduotuvė buvo atidaryta 1926 metais. Prekinio ženklo įkūrėja Eugène Fuchs ypatingo susidomėjimo susilaukusią parduotuvę pavadino žymaus Grase gimusio tapytojo Jean-Honoré Fragonard (1732-1806) garbei, už Jo nuopelnus šiam miestui bei 18-ojo amžiaus meno puoselėjimą. Suteikdama tokį vardą, įkūrėja tuo pačiu įprasmino savo siekį, kad verslas ir tradicijos keliautų drauge.

 

Ši prasminga idėja buvo įamžinta trijų vyresniųjų kartų ir vis dar sistemingai plėtojasi bei sėkmingai vykdo savo veiklą. PARFUMERIE FRAGONARD sparčiai prasiplėtė ir modernizavosi  Jean-Francois Costa vadovavimo metu, kuris, būdamas aistringu kolekcionieriumi, sukaupė didžiulę senovinių kvepalų bei su jais susijusių daiktų kolekciją. Šiandien Jean-François Costa dukterys Agnès ir Françoise, perėmusios parfumerijos kompanijos likimą, rūpestingai, kaip ir ankstesnės kartos, kuria įmonę, pritaikydamos ją prie dabartinių rinkos poreikių ir norų.

Naudojimas ir priežiūra

FRAGONARD tualetinis vanduo LAVANDE (EDT) 50 ml, Tualetinis vanduo (EDT) aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.