NAUJIENA

Daugiau nuotraukų

  • Max Benjamin MAX BENJAMIN dezinfekcinio skysčio rankoms papildymas DODICI 500 ml

MAX BENJAMIN dezinfekcinio skysčio rankoms papildymas DODICI 500 ml

25,00 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2-3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra


Efektyvaus poveikio MAX BENJAMIN dezinfekcinis skystis rankoms DODICI, pagamintas pagal Pasaulio Sveikatos Organizacijos (PSO) rekomendacijas, puikiai tinka dažnai rankų dezinfekcijai. Šio dezinfekcinio skysčio sudėtyje yra 74% etilo alkoholio, tad jis veiksmingai sunaikina net 99,9% mikrobinių bakterijų, grybelių ir virusų. Dezinfekcinis skystis nesausina ir nedirgina odos bei apgobia rankas nuostabiu, ilgai išliekančiu ir ypatingai mėgstamu DODICI aromatu. Suteikite sau galimybę mėgautis prabangia bei spalvinga Toskanos aromatų puokšte, prisotinta rozmarinų, Sicilijos citrinų ir kvapiojo mairūno aromatų dvelksmo. Visos šios ryškios ir spalvingos aromatinės gaidos subtiliai dera tarpusavyje ir elegantiškai atsiskleidžia švelniame levandų akordų fone. Tausodami gamtą ir stengdamiesi kiek įmanoma labiau sumažinti išmetamų atliekų kiekį, MAX BENJAMIN profesionalai sukūrė 500 ml talpos dezinfekcinio skysčio rankoms papildymą. Dezinfekciniu skysčiu galėsite lengvai ir patogiai užpildyti jau turimą kompaktiško dydžio buteliuką su purkštuku, kuris puikiai tilps Jūsų rankinėje ar kosmetinėje, tad galėsite visuomet turėti jį su savimi, kad ir kur bekeliautumėte.


Viršutinės natos: pušų spygliai, eukaliptas, citrinžolė, muskatas
Vidurinės natos: cinamonas, anyžius, pačiulis, čiobrelis, rozmarinas, mairūnas
Žemutinės natos: kedras, samanos, muskusas


Details

Įkvėpta gamtos, metų laikų kaitos ir tūkstančio kvapiųjų gėlių, gimė KLASIKINĖ kambario kvapų kolekcija. Dovanojame Jums unikalią liniją, pripildytą sodriais aliejais ir subtiliais, gėlių žiedais dvelkiančiais aromatais. Šių unikalių aromatų dvelksmas maloniai praturtins Jūsų pojūčius.

MAX BENJAMIN namų aromatai gaminami tradiciniu rankų būdu studijoje, įsikūrusioje vaizdingame Wicklow regione, Airijoje.

Visi MAX BENJAMIN kūriniai sukurti galvojant apie Jus ir gamtą. Šiai puikiai aromaterapijos linijai sukurti kruopščiai atrenkami geriausi eteriniai aliejai. Gaminiuose nėra naftos produkto – parafino, pesticidų bei genetiškai modifikuotų medžiagų.  Tai taipogi biologiškai švari ir atsinaujinanti medžiaga, kuriai išgauti nealinama gamta. MAX BENJAMIN bealkoholiai kambario  kvapai padės sukurti ypatingą aplinką, švelniai pakylės nuotaiką bei pakvies Jus  leistis  į unikalią aromaterapijos pažinimo kelionę.

Naudojimas ir priežiūra

SAUGAUS NAUDOJIMO PATARIMAI:  atsargiai atidarykite dezinfekcinio skysčio papildymo talpą ir pripildykite šiuo skysčiu Jūsų turimą kompaktiško dydžio buteliuką su purkštuku. Užpurkškite nedidelį kiekį dezinfekcinio skysčio rankoms ant sausų delnų, tolygiai paskirstykite jį ant viso rankų paviršiaus – vidinės ir išorinės plaštakos dalies, ir švelniais judesiais trinkite rankas, kol neliks drėgnumo pojūčio. Nenuplaukite.

 

SAUGAUS NAUDOJIMO ĮSPĖJIMAI: skirta tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Venkite kontakto su akimis. Jei priemonės pateko į akis, nedelsiant praskalaukite jas dideliu kiekiu šilto vandens. Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

MAX BENJAMIN dezinfekcinio skysčio rankoms papildymas DODICI 500 ml, Rankų priežiūra aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.