NAUJIENA

Daugiau nuotraukų

  • Green Angel GREEN ANGEL dovanų rinkinys PRECIOUS OILS COLLECTION
  • Green Angel GREEN ANGEL dovanų rinkinys PRECIOUS OILS COLLECTION
  • Green Angel GREEN ANGEL dovanų rinkinys PRECIOUS OILS COLLECTION

GREEN ANGEL dovanų rinkinys PRECIOUS OILS COLLECTION

25,00 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2-3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra

GREEN ANGEL dovanų rinkinys PRECIOUS OILS COLLECTION neabejotinai sužavės Jus ir Jūsų artimuosius. Elegantiškoje dovanų dėžutėje rasite rankų kremą NEROLI (30 ml), rankų kremą JASMINE (30 ml) ir rankų kremą YLANG YLANG (30 ml). Organinių, Airijoje rankomis surinktų, jūros dumblių ir organinių eterinių aliejų mišinys padeda atjauninti ir pamaitinti rankų odą bei aprūpinti ją natūralia drėgme. Šie puikūs trijų skirtingų aromatų rankų kremai suteiks Jūsų odai ypatingą švelnumą ir nuostabų aromatą.


Viliojantis nerolio eterinis aliejus, distiliacijos būdu išgautas iš karčiavaisio apelsinmedžio žiedų, pasižymi raminančiomis ir atpalaiduojančiomis savybėmis. Nerolio aliejumi praturtintas rankų kremas NEROLI padeda atjauninti rankų odą, minkština nagų odeles ir stiprina nagus. Rankų kremas JASMINE, papildytas itin kvapniu jazminaičių eteriniu aliejumi, ramina, drėkina ir atgaivina rankų odą. Kvapiosios kanangos (ylang-ylang) eterinis aliejus maloniai atgaivina rankų odą ir suteikia jai nuostabų egzotišką aromatą. Rankų kremas YLANG YLANG ypač naudingas išsausėjusioms rankoms, kadangi jis intensyviai drėkina rankų odą bei suteikia jai švelnumo ir gaivos pojūtį.


Šis prabangus dovanų rinkinys taps nuostabia dovana kiekvienam, vertinančiam kokybę, natūralumą ir tyrumą.


Sudėtis: kiekvieno gaminio sudėtis nurodyta dovanų rinkinyje esančių gaminių individualiuose aprašymuose.

Details

Atraskite pasakišką jūros bei žemės turtų sąjungą ir palepinkite savo odą aukščiausios kokybės GREEN ANGEL kūriniais. 2006 metais Airijoje gimęs prekinis ženklas siūlo natūraliais ingredientais praturtintą kūno, veido bei plaukų priežiūros priemonių liniją. Neįtikėtiną naudą teikiantys organiniai jūros dumbliai pasižymi vitaminų bei mineralinių medžiagų gausa ir, drauge su kitais vertingais komponentais, sukuria tobulą natūralumo dermę Jūsų kūnui bei sielai.

 

GREEN ANGEL prekinio ženklo įkūrėjai Chris ir Mary Mitchell gamtos teikiama nauda domėjosi jau nuo vaikystės. Paauglystėje jautrią odą turėjusi Mary nuolatos ieškojo Jai tinkančių natūralių augalinių aliejų, losjonų bei ekstraktų derinių ir pasinėrė į kerintį botanikos stebuklų pasaulį. Jos sutuoktinis Chris Mitchell būdamas vaikas, drauge su savo šuneliu Buster, šiaurinėje Vošo įlankos dalyje, esančioje Linkolnšyro grafystėje Jungtinėje Karalystėje, rankomis rinko jūros dumblius. Jo mama iš surinktų gėrybių ne tik gamindavo įvairius sveikus užkandžius, bet ir šeštadienio vakarais palepindavo šeimą raminančiomis jūros dumblių voniomis. 

 

Atsižvelgdami į šių dienų poreikius bei pasinaudodami, nuo vaikystės įgytomis ir nuolatos gilinamomis žiniomis, Chris ir Mary Mitchel subūrė talentingų odos bei plaukų priežiūros priemonių kūrėjų komandą. Natūralios sudėties GREEN ANGEL kūrinius renkasi vis daugiau žmonių visame pasaulyje ir atranda neįtikėtiną jūros dumblių bei kitų gamtos turtų naudą net ir jautriausiai odai.

Naudojimas ir priežiūra

SAUGAUS NAUDOJIMO PATARIMAI: kiekvieno gaminio saugaus naudojimo patarimai nurodyti dovanų rinkinyje esančių gaminių individualiuose aprašymuose.

SAUGAUS NAUDOJIMO ĮSPĖJIMAI: kiekvieno gaminio saugaus naudojimo įspėjimai nurodyti dovanų rinkinyje esančių gaminių individualiuose aprašymuose.

GREEN ANGEL dovanų rinkinys PRECIOUS OILS COLLECTION, VONIAI IR SPA RITUALUI aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.