theory11

Neabejotinos kokybės ir įspūdingo dizaino THEORY11 žaidimo kortos spinduliuoja magija. Šio prekinio ženklo kortas naudoja garsiausi pasaulio magijos meistrai, kortų žaidimų entuziastai ir visi, kurie neabejingi šiam klasika tapusiam stalo žaidimui ar kortomis atliekamiems magijos triukams. Kompanijoje dirbančių savo srities profesionalų konsultacijomis naudojasi pasaulinio garso įžymybės, tokios kaip JJ Abrams, Neil Patrick Harris, Jimmy Fallon, Seth Meyers ir kiti.

2007 m. rugpjūtį gimusį prekinį ženklą sukūrė ir iki šiol tobulina  11 savo srities profesionalų. Nuo tos akimirkos THEORY11, stipriai judėdama į priekį, tapo didžiausia magijos kūrėjų bendruomene, kurioje užregistruota daugiau nei 1500 kūrėjų ir šimtai tūkstančių narių visame pasaulyje. Bendradarbiaujant su garsiausiais pasaulio menininkais, jau sukurta ir išleista 78 ypatingi, kvapą gniaužiantys kortų dizainai.

Prekinio ženklo įkūrėjo Džonatano Beimo aistra magijai įsižiebė, kai būdamas penkerių savo gimtajame mieste Čarlstone, Karolinos valstijoje (JAV) pirmąkart pamatė magijos triukų meistro Deivido Koperfildo pasirodymą. Nuo tuo laiko Beimas nepaprastai susižavėjo magijos triukais bei magijos meistrų pasirodymais. Būdamas trylikos jis dalyvavo teatriniuose pasirodymuose pietrytinėje JAV dalyje, ir savo triukus pristatė įspūdingo masto auditorijoms. Šiandien Džonatanas Beimas, vadovaudamas pasaulinio garso magijos kūrėjų komandai THEORY11, konsultuoja ir kuria magiją didžiajai daliai magijos projektų scenoje, filmams bei garsioms TV laidoms.