Aukštos kokybės ir išpuoselėto dizaino gaminiai puikiai atsiskleis Jūsų sode ar namuose bei taps gražaus kasdienio gyvenimo dalimi. Rankų darbo stiklo ir metalo ar medienos deriniai papuoš Jūsų aplinką, pavers ją eklektiška, rafinuota bei modernia. Visi SCHLITTLER gaminiai sukurti siekiant patenkinti visus savo klientų poreikius, o pagrindinis kompanijos tikslas – nuolatinis augimas bei tobulėjimas. Inovatyvus dizainas bei platus gaminių panaudojimas leido kompanijai tapti lydere interjero detalių bei floristikos aksesuarų gamyboje.
 
SCHLITTLER – Šveicarijoje sukurtas ir visame pasaulyje išgarsėjęs prekinis ženklas, kaip šeimos verslas pradėtas prieš daugiau kaip 90 metų. Kaupdama patirtį dekoratyvinių metalinių detalių gamyboje, kompanija  praplėtė veiklos sritį, įkūrė nuosavą interjero saloną, kuriame laisvai galėjo eksponuoti vis didėjantį produkcijos asortimentą. Nuo 2004 metų kompanija susilaukė didžiulio pasisekimo, pristatydama aukštos kokybės Alpine, Laguna, Black Line kolekcijas, o taip pat unikalią žvakių liniją Candle de LIGHT.
 
Ypatingas dėmesys smulkmenoms, nuolatinis žinių gilinimas ir vyraujančių tendencijų sekimas leidžia kompanijai pasiūlyti vis naujus įkvepiančius derinius. Kasdien siekiant geriausių rezultatų, SCHLITTLER kompanija stengiasi prisidėti prie savo klientų gerbūvio ir praturtinti jų gyvenamąją aplinką stilingais bei funkcionaliais gaminiais. Dėl unikalaus dizaino, aukštos medžiagų kokybės ir meistriškumo produktai perkami išskirtinių klientų ir eksportuojami į kitas šalis visame pasaulyje.