Daugiau nuotraukų

  • The Home Story Satino paklodė su guma SAGE

Satino paklodė su guma SAGE

Availability: Out of stock

Prekės pavadinimas Kaina
No options of this product are available.

Detalesnė informacija: // greita peržiūra

Papuoškite miegamojo erdvę ir praturtinkite savo poilsio ritualą švelniausiais medvilnės prisilietimais. Ši švelniai žalsvos spalvos, satino paklodė pukiai derės prie panašių atspalvių savo spalvų paletėje turinčio patalynės komplekto.


SAGE kolekcijos paklodė pasiūta iš prabangaus, kokybiško bei lengvo Itališko satino audinio. Švelnus, minkštas ir laidus orui audinys leidžia odai kvėpuoti, nedirgina bei nealergizuoja. Ši kokybiška paklodė su guma puikiai tiks naudoti visais metų laikais.


Sudėtis: 100% medvilnė, satinas
Siūlų skaičius: 300TC
Audinio svoris: 115gr/m2

Naudojimas ir priežiūra

Siekdami išplėsti ir pagerinti patalynės priežiūros instrukcijas bei pailginti šių nuostabių gaminių gyvavimo trukmę, paskyrėme daug laiko kasdienio patalynės funkcionavimo tyrimams. Tiek mes patys, tiek mūsų klientai to tikisi ir išties nusipelnė. Gaminių priežiūros instrukcija tiesiogiai priklauso nuo audinio struktūros ir yra nurodyta ant kiekvieno mūsų gaminio etiketės. Toliau pateikiame pagrindinius gaminių naudojimo ir priežiūros patarimus bei įspėjimus.

 

Kokį ploviklį reikėtų naudoti?

Pirmą kartą rekomenduojame plauti šią patalynę atskirai nuo kitų. Prieš dėdami į skalbimo mašiną, išverskite ją į blogąją pusę. Naudokite švelnų ploviklį ir, prieš dėdami patalynę į skalbimo mašiną, palaukite, kol ploviklis visiškai susimaišys su vandeniu. Blogai išsimaišęs ploviklis gali išmarginti audinį dėmėmis. Naudokite skalbimo priemonės etiketėje ar ant dėžutės nurodytą ploviklio kiekį.   

Rekomenduojame naudoti tokį ploviklį, kurio sudėtyje nebūtų balinamųjų medžiagų. Tai itin dažna daugumoje ploviklių pasitaikanti sudedamoji dalis, padedanti išlaikyti baltą patalynės spalvą, tačiau ji gali susilpninti ir pakeisti tam tikrų audinių pluoštus. Rekomenduojame naudoti eukalipto pagrindu pagamintą ploviklį, pavyzdžiui, ploviklį vilnai, kurį rasite bet kuriame vietiniame prekybos centre.

 

Ar reikėtų naudoti skalbinių minkštiklį?

Šiai patalynei skalbinių minkštiklis nėra būtinas.

 

Kaip pašalinti dėmes iš audinio?

Rekomenduojame valyti dėmes kaip įmanoma greičiau, tačiau suprantame, kad etiketas ne visada tai leidžia. Stenkitės smarkiai netrinti ir neįtrinti dėmės į audinį – geriau lengvai pamirkykite, paplaukite ir nusausinkite suteptą vietą. Kartokite šiuos veiksmus, kol pasieksite optimalų rezultatą. Iš natūralių audinių dėmes pašalinti yra lengviau nei iš sintetinių, nes natūralus pluoštas yra gyva medžiaga, labiau reaguojanti į priežiūrą.

Įsisenėjusias dėmes pašalinti gali būti sunkiau. Baliklis ar benzoilo peroksidas, kontaktuodamas su audiniu, visam laikui gali išmarginti jį dėmėmis ar pakeisti jo spalvą. Žalio atspalvio dėmės atsiranda nuo baliklio, oranžinio atspalvio – nuo peroksido. Kadangi šios veikliosios medžiagos dažnai naudojamos tam tikrose kūno bei odos priežiūros priemonėse, rekomenduojame imtis visų reikalingų atsargos priemonių, siekiant nepadaryti skalbiniams žalos ir išvengti dėmių susidarymo.

 

Kokia turėtų būti vandens temperatūra?

Rekomenduojame šį gaminį skalbti švelniu skalbimo režimu 40°C temperatūros vandenyje. Šiltas vanduo yra itin veiksmingas, norint išplauti visus nešvarumus, natūralius kūno riebalus ir, svarbiausia, pašalinti iš audinio chemines ploviklių nuosėdas. Jei ploviklio nuosėdos nėra tinkamai išskalaujamos, jos gali pažeisti audinio pluoštą.

Švelnaus skalbimo režimas padės apsaugoti audinio pluoštą. Lėto skalbimo ciklo metu skalbiniai skalbimo mašinoje išbūna ilgiau – tokiu būdu užtikrinama, kad visi nešvarumai, kūno riebalai ir ploviklio nuosėdos yra tinkamai pašalinami iš audinio. 

Norėdami apsaugoti skalbinius nuo sugadinimo nedėkite į skalbimo mašiną per didelio skalbinių kiekio, venkite per didelio karščio, nepilkite per daug ploviklio ir kitų priedų, pasirinkite švelnų plovimo ciklą ir papildomą skalavimo režimą.

 

Ar galima šią patalynę džiovinti džiovyklėje?

Norint, kad audiniai kuo ilgiau išliktų gaivūs ir minkšti, išskalbtą patalynę patariama džiovinti natūraliu būdu gryname ore. Tačiau šis būdas neretai kietina audinius. Jei vis tiek ruošiatės skalbinius džiovinti natūraliu būdu, prieš padžiaudami juos, įdėkite į vidutinio karštumo džiovinimo mašiną 10-12 minučių – tai padės audinio pluoštui susigulėti po skalbimo ir suteiks audiniams minkštumo.

Nesudėkite per daug skalbinių į džiovinimo mašiną. Mažesniais kiekiais džiovinama patalynė išdžiūsta tolygiau. Elektriniame skalbinių džiovintuve džiovinkite patalynę ne ilgiau nei 20 minučių, pasirinkę nedidelio ar vidutinio karštumo režimą. Kartokite šiuos veiksmus su visais likusiais skalbiniais. Jokiu būdu neperdžiovinkite patalynės – tai susilpnins audinio pluoštą ir gali suprastinti jo kokybę.

Išimkite patalynę iš džiovyklės, kol ji dar šiek tiek drėgna. Tuomet tolygiai paskirstykite ant lovos ar tiesiog pakabinkite ant turėklų. Skalbiniai, veikiami gravitacijos jėgos, išsilygins, tad  beveik neliks jokių „raukšlių“. Natūraliam džiovinimui užbaigti taip pat labai tinkamas vėsus ir švelnus lubų ventiliatoriaus vėjelis. Nedžiovinkite patalynės tiesioginėje saulės šviesoje.

Įsitikinkite, kad Jūsų patalynė, prieš sudedant ją į spintą, yra visiškai sausa – taip išvengsite drėgmės kaupimosi bei pelėsio susidarymo.

 

Ar galima šią patalynę lyginti lygintuvu?

Jei nuspręsite šią patalynę lyginti lygintuvu, rekomenduojame jo stipriai neįkaitinti. Išverskite patalynę ir lyginkite blogąją jos pusę. Pasistenkite lygintuvu neliesti patalynėje esančių segtukų, sagų ar kitų dekoratyvinių elementų.

 

Ar patalynė gali būti valoma sauso valymo būdu?

Šią patalynę taip pat galima valyti ir sauso valymo būdu.

 

Laikydamiesi mūsų pateiktų priežiūros instrukcijų, galėsite šia kokybiška patalyne mėgautis ir džiaugtis daugybę metų. 

Satino paklodė su guma SAGE, Paklodės aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.