Landa

Skriejant nepaliaujamu šiandieninio gyvenimo ritmu, būtinas nuolatinis bei patikimas pagalbininkas, padėsiantis bet kurioje situacijoje. Praktiškas krepšys būtiniausiems daiktams ar elegantiška rankinė, subtiliai pabrėžianti aprangos stilių - tampa nelengvu pasirinkimu. Aukščiausios kokybės natūralios odos „LANDA“ rankinės lydės Jus nuo ryto iki vakaro ir leis Jums jaustis užtikrintai, kad ir kur bekeliautumėte.

Prekinio ženklo įkūrėja Silvana Landa gimė Argentinoje. Šalis garsėjanti galvijų fermomis bei giliomis gyvulininkystės tradicijomis yra neatsiejama nuo gamtos ir jos dovanojamų stebuklų. Silvana užaugo stebėdama savo italų kilmės senelį, dirbusį su odos gaminiais nuosavose dirbtuvėse. Priverstas emigruoti į Pietų Ameriką, drauge su siuvėja žmona, Silvanos močiute, Jis išmoko sudėtingo prekybininko bei verslininko amato. Drauge jie daug ir sunkiai dirbo, siekdami užsibrėžtų tikslų. Turėdama tokį nepakartojamą pavyzdį, Silvana užsigrūdino nenuleisti rankų bet kokiose gyvenimo situacijose ir žengti koja kojon su vis modernėjančiu pasauliu, nepamirštant savo istorijos šaknų.

Būdama dviejų vaikų mama, verslininke bei aktyvaus gyvenimo būdo šalininke, Silvana yra nuolatos kelyje. Lėkdama per ofisus, oro uostus, sporto užsiėmimus, susitikimus mokyklose bei leisdama laiką su draugais, Ji pastebėjo, jog pagal skirtingą poreikį bei aprangos stilių nuolat keičia rankines, tad ėmė ieškoti sumanaus sprendimo būdo. „LANDA“ prekinis ženklas sukurtas tam, jog padėtų Jums skubėti lėtai, su savimi turėti viską, ko gali prireikti kasdien bei tuo pat metu atrodyti nepriekaištingai.