Daugiau nuotraukų

  • Dr. Vranjes Firenze DR. VRANJES FIRENZE namų kvapo papildymas ITALIA 500 ml
  • Dr. Vranjes Firenze DR. VRANJES FIRENZE namų kvapo papildymas ITALIA 500 ml

DR. VRANJES FIRENZE namų kvapo papildymas ITALIA 500 ml

64,00 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2-3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra


Užpildykite savo namus gaiviu ir kvapniu laukinės mėtos, bergamotės ir imbiero aromatų dvelksmu. Išskirtiniame namų kvapo ITALIA aromate žalios balzaminės laukinės mėtos natos švelniai susilieja su tyrais žaižaruojančiais bergamotės ir imbiero tonais sukurdamos gaivų, elegantišką ir subalansuotą aromatinį kūrinį.


Viršutinės natos: laukinė mėta
Vidurinės natos: bergamotė
Žemutinės natos: imbieras


Šis išraiškingas ir gaivus aromatas puikiai tiks Jūsų salono erdvėje, prieškambaryje arba darbo kambaryje.


Prie kiekvieno namų kvapo papildymo pridedamos bambukinės lazdelės.
500ml namų kvapo indelis skleis aromatą vidutiniškai 5 – 6 mėnesius.


Details

Pasinerkite į stulbinantį bei viliojantį kvapų pasaulį, į kurį Jus pakvies DR. VRANJES FIRENZE stiliumi ir elegancija alsuojantys aromatai. Visi DR. VRANJES FIRENZE gaminiai yra unikalūs, juose išmintingai panaudotos aukščiausios kokybės natūralios esencijos. Šis gyvasis gaminio komponentas suteikia visiems aromatams subtilaus žavesio ir perteikia turtingą aromaterapijos bei kvapų mokslo praktiką.

Naudojimas ir priežiūra

SAUGAUS NAUDOJIMO PATARIMAI: Atsargiai atidarykite namų kvapo buteliuką ir supilkite jame esantį skystį į Jūsų pasirinktą indelį, įdėkite lazdeles. Lazdelėms prisisotinus  kvapiųjų aliejų, jas atsargiai apverskite. Aliejus į lazdeles visiškai įsigeria maždaug per 24 val. Vėliau lazdeles apversti rekomenduojama kas keletą dienų. Aromatinis aliejus į aplinką skleis malonų aromatą.

 

SAUGAUS NAUDOJIMO  ĮSPĖJIMAI: Skirta tik išoriniam naudojimui. Negerkite. Laikykite vaikams ir augintiniams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio ir atviros ugnies šaltinių. Nebandykite uždegti lazdelių. Nedėkite buteliuko, jo kamštelio arba lazdelių ant audinių ar apdorotų paviršių, nes aromatinis aliejus gali šiuos paviršius pažeisti. Jei netyčia išpylėte aliejų, nedelsiant jį nuvalykite. Priemonė gali dirginti akis. Jei jos pateko į akis, nedelsiant praskalaukite jas dideliu kiekiu šilto vandens ir kreipkitės į gydytoją. Produktas gali sukelti alergiją patekus ant odos. Nedelsiant nuplaukite ją muilu bei vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Priemonė kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius nepalankius vandens ekosistemų pakitimus.

DR. VRANJES FIRENZE namų kvapo papildymas ITALIA 500 ml, Namų kvapų papildymai aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.