NAUJIENA

Daugiau nuotraukų

  • Dr. Vranjes Firenze DR.VRANJES FIRENZE  kvapo automobiliui papildymas PEONIA BLACK JASMINE
  • Dr. Vranjes Firenze DR.VRANJES FIRENZE  kvapo automobiliui papildymas PEONIA BLACK JASMINE
  • Dr. Vranjes Firenze DR.VRANJES FIRENZE  kvapo automobiliui papildymas PEONIA BLACK JASMINE

DR.VRANJES FIRENZE kvapo automobiliui papildymas PEONIA BLACK JASMINE

24,00 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2-3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra

Kerintis PEONIA BLACK JASMINE aromatas įkūnija jaunystės grožį, nuoširdumą bei džiaugsmą. Išraiškingas hiacinto, apelsinų žiedų bei pakalnutės natas elegantiškai papildo jausmingas juodojo jazmino, bijūno ir ciklameno gaidų skambesys. Šią rafinuotos elegancijos ir amžinos jaunystės šėlsmo harmoniją praturtina muskuso, kvapiosios kanangos bei gvazdikėlio tonai, pripildantys Jūsų automobilio saloną intriguojančių aromatų dvelksmu.


Viršutinės natos: juodasis jazminas
Vidurinės natos: bijūnas
Žemutinės natos: samanos


Įstatykite automobilio kvapo papildymą į DR.VRANJES FIRENZE laikiklį, pritvirtinkite jį norimoje vietoje prie grotelių ir mėgaukitės nuostabaus aromato pliūpsniu. Jo intensyvumą galite reguliuoti į automobilio saloną pučiamo oro srauto kiekiu, taip pat pakeliant ar nuleidžiant laikiklio šone esančią svirtelę.


DR. VRANJES FIRENZE  kvapo automobiliui papildymas aromatą skleis vidutiniškai 8 – 9 savaites.

Details

Tradicija, kilusi iš Florencijos, buvo sukurta chemiko meistriškumo bei aromatų alchemijos dėka. Ši tradicija yra mylima visame pasaulyje ir įkūnija  mūsų pastangas kurti elegantišką aplinką bei tyrą suvokimą apie geriausias gyvenimo akimirkas. DR. VRANJES FIRENZE pakeičia Jūsų namų erdvę, paverčia ją geriausia ir jaukiausia, pasitinka Jus pusiaukelėje, primena apie save, kad ir kur bebūtumėte.

 

Užmerkite akis ir pajusite, kaip šoka spalvos, unikalūs artefaktai su aštuonkampe forma, tai tarsi užburiantis vaizdas pro langą, įrėmintas lyg paveikslas. Jei siekiate šiluma bei prabanga spinduliuojančios atmosferos, Jums nebereikės to ieškoti. Šie aromatai yra tobulas akcentas Jūsų namų aplinkai - kerintys, tačiau pažįstami. Kurkite ypatingas akimirkas kasdien namuose pačiu nuostabiausiu būdu. Pagaminta rankomis Florencijoje.

Naudojimas ir priežiūra

DR. VRANJES FIRENZE  kvapo automobiliui papildymas aromatą skleis vidutiniškai 8 – 9 savaites.

1. Atidarykite kvapo automobiliui laikiklį pasukdami aštuoniakampį diską prieš laikrodžio rodyklę.

2. Nuimkite apsauginę plėvelę nuo aromato papildymo ir įdėkite jį į kvapo laikiklio vidų, įsitikinkite, kad logotipas yra nukreiptas į apačią.

3. Uždarykite kvapo automobiliui laikiklio diską, sukite pagal laikrodžio rodyklę, kol išgirsite spragtelėjimą.

4. Pritvirtinkite jį norimoje vietoje prie grotelių.

5. Aromato intensyvumą galite reguliuoti į automobilio saloną pučiamo oro srauto kiekiu, taip pat pakeliant ar nuleidžiant laikiklio šone esančią svirtelę.

DR.VRANJES FIRENZE kvapo automobiliui papildymas PEONIA BLACK JASMINE, Automobilinių kvapų papildymai aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.
[profiler]
Memory usage: real: 23330816, emalloc: 22438336
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem