Daugiau nuotraukų

  • Fragonard FRAGONARD tualetinis vanduo EAU DU SÉDUCTEUR (EDT) 100 ml
  • Fragonard FRAGONARD tualetinis vanduo EAU DU SÉDUCTEUR (EDT) 100 ml
  • Fragonard FRAGONARD tualetinis vanduo EAU DU SÉDUCTEUR (EDT) 100 ml

FRAGONARD tualetinis vanduo EAU DU SÉDUCTEUR (EDT) 100 ml

29,00 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2 - 3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra

Šį viliojantį ir išraiškingą aromatą sukuria subtiliai žaismingų citrusinių vaisių natos, kurias elegantiškai papildo bergamotės gaidų skambesys. Širdies natose atsiskleidžia šiltas kardamono, pelargonijų ir muskato riešuto aromatas, lydimas gilių tonka pupelių, sandalmedžio, muskuso ir kedro tonų.


Viršutinės natos: mandarinas, bergamotė, karčiavaisis citrinmedis
Vidurinės natos: kardamonas, pelargonija, muskato riešutas
Žemutinės natos: tonka pupelės, sandalmedis, muskusas, kedras

Details

Atraskite tyriausius aromatinius perlus sau ir savo namams bei įsiklausykite į nepaprastai turtingą istoriją, kurią pasakoja kiekvienas ypatingo grožio FRAGONARD kūrinys. Profesionalių parfumerijos meistrų, aromatų sostine tituluojamame Graso mieste sukurti aromatai leis mėgautis gražiausiomis gyvenimo akimirkomis bei išsaugoti ypatingiausius prisiminimus.

 

Iš didžiulės meilės menui, grožiui bei aromatų kuriamai magijai gimė žavinga idėja įsteigti parfumerijos parduotuvę, skirtą Prancūzijoje viešintiems turistams, norintiems atrasti Rivjeros grožį bei su savimi pasiimti dalelę magiškų prisiminimų. Pirmoji tokio pobūdžio parfumerijos gamykla-parduotuvė buvo atidaryta 1926 metais. Prekinio ženklo įkūrėja Eugène Fuchs ypatingo susidomėjimo susilaukusią parduotuvę pavadino žymaus Grase gimusio tapytojo Jean-Honoré Fragonard (1732-1806) garbei, už Jo nuopelnus šiam miestui bei 18-ojo amžiaus meno puoselėjimą. Suteikdama tokį vardą, įkūrėja tuo pačiu įprasmino savo siekį, kad verslas ir tradicijos keliautų drauge.

 

Ši prasminga idėja buvo įamžinta trijų vyresniųjų kartų ir vis dar sistemingai plėtojasi bei sėkmingai vykdo savo veiklą. PARFUMERIE FRAGONARD sparčiai prasiplėtė ir modernizavosi  Jean-Francois Costa vadovavimo metu, kuris, būdamas aistringu kolekcionieriumi, sukaupė didžiulę sonovinių kvepalų bei su jais susijusių daiktų kolekciją. Šiandien Jean-François Costa dukterys Agnès ir Françoise, perėmusios parfumerijos kompanijos likimą, rūpestingai, kaip ir ankstesnės kartos, kuria įmonę, pritaikydamos ją prie dabartinių rinkos poreikių ir norų.

Naudojimas ir priežiūra

FRAGONARD tualetinis vanduo EAU DU SÉDUCTEUR (EDT) 100 ml , Kvepalai aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.