Daugiau nuotraukų

FRAGONARD namų kvapas su lazdelėmis MAGNOLIA 200 ml

30,00 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2-3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra

Užmerkite akis ir įkvėpkite gaivaus baltų magnolijų žiedų aromato dvelksmo. Šis subtilumu ir šiluma spinduliuojantis aromatas neabejotinai sužavės ne tik Jus, bet ir Jūsų svečius. Natūralių magnolijos žiedų eterinių aliejų prisotintas namų kvapas iš „MAGNOLIA“ kolekcijos taps gražiausia dovana kiekvienam vertinančiam tyrą gamtos turtų grožį.


Šis gaivus ir šiltas aromatas puikiai tiks Jūsų miegamojo erdvėje arba svetainėje.
200ml namų kvapo indelis skleis aromatą vidutiniškai  2 – 3 mėnesius.

Details

Lengvam Provanso vėjui liečiant medžių lapus, ant jų švelniai skleidžiasi tyri ir didingi magnolijų žiedai. Mums tyliai jais grožintis, saulės spindulių nugairinti balti žiedai atskleidžia nepaprastai subtilią aromatų puokštę. Kvapnioji baltažiedė magnolija įkvėpė sukurti riboto leidimo „FRAGONARD“ aromatų kolekciją ir buvo karūnuota „FRAGONARD“ parfumerijos namų 2020-ųjų metų gėle. Gimusi prieš 95 milijonus metų, magnolija simbolizuoja tyrumą ir harmoniją, užburdama mus elegantišku savo žiedų aromatu. Ji tartum odė saulei, šviesai ir grožiui. Atraskite rafinuotą baltų žiedų aromatą nuostabioje „MAGNOLIA“ kolekcijoje, dedikuotoje švelniam Provanso grožiui – magnolijai.

 

Iš didžiulės meilės menui, grožiui bei aromatų kuriamai magijai gimė žavinga idėja įsteigti parfumerijos parduotuvę, skirtą Prancūzijoje viešintiems turistams, norintiems atrasti Rivjeros grožį bei su savimi pasiimti dalelę magiškų prisiminimų. Pirmoji tokio pobūdžio parfumerijos gamykla-parduotuvė buvo atidaryta 1926 metais. Prekinio ženklo įkūrėja Eugène Fuchs ypatingo susidomėjimo susilaukusią parduotuvę pavadino žymaus Grase gimusio tapytojo Jean-Honoré Fragonard (1732-1806) garbei, už Jo nuopelnus šiam miestui bei 18-ojo amžiaus meno puoselėjimą. Suteikdama tokį vardą, įkūrėja tuo pačiu įprasmino savo siekį, kad verslas ir tradicijos keliautų drauge.

 

Ši prasminga idėja buvo įamžinta trijų vyresniųjų kartų ir vis dar sistemingai plėtojasi bei sėkmingai vykdo savo veiklą. PARFUMERIE FRAGONARD sparčiai prasiplėtė ir modernizavosi  Jean-Francois Costa vadovavimo metu, kuris, būdamas aistringu kolekcionieriumi, sukaupė didžiulę senovinių kvepalų bei su jais susijusių daiktų kolekciją. Šiandien Jean-François Costa dukterys Agnès ir Françoise, perėmusios parfumerijos kompanijos likimą, rūpestingai, kaip ir ankstesnės kartos, kuria įmonę, pritaikydamos ją prie dabartinių rinkos poreikių ir norų.

Naudojimas ir priežiūra

SAUGAUS NAUDOJIMO PATARIMAI: Atsargiai atidarykite namų kvapo indelį ir įdėkite lazdeles. Lazdelėms prisisotinus  kvapiųjų aliejų, jas atsargiai apverskite. Aliejus į lazdeles visiškai įsigeria maždaug per 24 val. Vėliau lazdeles apversti rekomenduojama kas keletą dienų. Aromatinis aliejus į aplinką skleis malonų aromatą.

 

SAUGAUS NAUDOJIMO  ĮSPĖJIMAI: Skirta tik išoriniam naudojimui. Negerkite. Laikykite vaikams ir augintiniams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio ir atviros ugnies šaltinių. Nebandykite uždegti lazdelių. Nedėkite buteliuko, jo kamštelio arba lazdelių ant audinių ar apdorotų paviršių, nes aromatinis aliejus gali šiuos paviršius pažeisti. Jei netyčia išpylėte aliejų, nedelsiant jį nuvalykite. Priemonė gali dirginti akis. Jei jos pateko į akis, nedelsiant praskalaukite jas dideliu kiekiu šilto vandens ir kreipkitės į gydytoją. Produktas gali sukelti alergiją patekus ant odos. Nedelsiant nuplaukite ją muilu bei vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Priemonė kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius nepalankius vandens ekosistemų pakitimus.

FRAGONARD namų kvapas su lazdelėmis MAGNOLIA 200 ml, Namų kvapai su lazdelėmis aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.