NAUJIENA

Daugiau nuotraukų

  • Max Benjamin MAX BENJAMIN aromatinė kortelė CLASSIC TURQUOISE WATER

MAX BENJAMIN aromatinė kortelė CLASSIC TURQUOISE WATER

5,00 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2-3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra

Išsiilgusiems lengvo jūros ošimo ar pavasario gaivos, rekomenduojame išbandyti TURQUOISE WATER aromatą iš MAX BENJAMIN aromatinės kolekcijos. Aromate dominuojančios jūros ozono natos palengva persipina su bergamotės ir apelsinų citrusine gaiva.  Aromatinius pojūčius sužadina žaismingas lauko gėlių saldumas, o švelnūs medienos natų akcentai suteikia šiam aromatui dar daugiau unikalumo. Atraskite ir pajuskite išskirtinį aromatinių natų derinį.


Viršutinės natos: jūros ozono natos
Vidurinės natos: bergamotė, apelsinas,  gėlių žiedai
Žemutinės natos: mediena


Aromatinės kortelės puikiai tiks Jūsų rankinei, drabužinei ar automobiliui.
Kortelė aromatą efektyviausiai skleis apie 4 savaites.

Details

Visi MAX BENJAMIN gaminiai sukurti galvojant apie Jus ir gamtą. Šiai puikiai aromaterapijos linijai sukurti kruopščiai atrenkami geriausi eteriniai aliejai. Gaminiuose nėra naftos produkto – parafino, pesticidų bei genetiškai modifikuotų medžiagų. Tai taipogi biologiškai švari ir atsinaujinanti medžiaga, kuriai išgauti nealinama gamta.

MAX BENJAMIN kvapai padės sukurti ypatingą aplinką, švelniai pakylės nuotaiką bei pakvies Jus leistis į unikalią aromaterapijos pažinimo kelionę.

Naudojimas ir priežiūra

SAUGAUS NAUDOJIMO PATARIMAI: Prakirpkite pakuotės viršų, ištraukite aromatinę kortelę ir specialiai tam skirtu kaspinėliu pritvirtinkite ją norimoje vietoje.

 

SAUGAUS NAUDOJIMO ĮSPĖJIMAI: Skirta tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams ir augintiniams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio ir atviros ugnies šaltinių. Nedėkite aromatinės kortelės tiesiogiai ant audinių ar apdorotų paviršių, nes joje esantis aromatinis aliejus gali šiuos paviršius pažeisti. Produktas gali sukelti alergiją patekus ant odos. Nedelsiant nuplaukite ją muilu bei vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Priemonė kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius nepalankius vandens ekosistemų pakitimus.

 

SUDĖTIS: Limonenas, citralis, citronelolis, eugenolis, geraniolis, linalolis, cinamalis, kumarinas, benzilo benzoatas, benzilo salicilatas, butilfenilo metilpropionalas, heksilo cinamalis, hidroksisoheksilas 3-ciklohekseno karboksaldehidas, alfa-izometilo jononas, izoeugenolis, hidroksicitronelalis, kaučiukas. Sudėtyje yra natūralių eterinių aliejų.

Kvapni kortelė aromatą skleis vidutiniškai 3 - 4 savaites.

MAX BENJAMIN aromatinė kortelė CLASSIC TURQUOISE WATER, Aromatinės kortelės aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.
[profiler]
Memory usage: real: 23592960, emalloc: 22436712
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem