NAUJIENA

Daugiau nuotraukų

  • Max Benjamin MAX BENJAMIN namų kvapas CLASSIC TURQUOISE WATER 150 ml

MAX BENJAMIN namų kvapas CLASSIC TURQUOISE WATER 150 ml

35,00 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2-3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra


Išsiilgusiems lengvo jūros ošimo ar pavasario gaivos, rekomenduojame išbandyti TURQUOISE WATER aromatą iš MAX BENJAMIN aromatinės kolekcijos. Aromate dominuojančios jūros ozono natos palengva persipina su bergamotės ir apelsinų citrusine gaiva.  Aromatinius pojūčius sužadina žaismingas lauko gėlių saldumas, o švelnūs medienos natų akcentai suteikia šiam aromatui dar daugiau unikalumo. Atraskite ir pajuskite išskirtinį aromatinių natų derinį.


Viršutinės natos: jūros ozono natos
Vidurinės natos: bergamotė, apelsinas,  gėlių žiedai
Žemutinės natos: mediena


Šis gaivinantis aromatas puikiai tiks Jūsų svetainėje ir vonios kambaryje.
150ml namų kvapo indelis skleis aromatą vidutiniškai 3 – 4 mėnesius.

Details

Įkvėpta gamtos, metų laikų kaitos ir tūkstančio kvapiųjų gėlių, gimė KLASIKINĖ kambario kvapų kolekcija. Dovanojame Jums unikalią liniją, pripildytą sodriais aliejais ir subtiliais, gėlių žiedais dvelkiančiais aromatais. Šių unikalių aromatų dvelksmas maloniai praturtins Jūsų pojūčius.

MAX BENJAMIN namų aromatai gaminami tradiciniu rankų būdu studijoje, įsikūrusioje vaizdingame Wicklow regione, Airijoje.

Visi MAX BENJAMIN kūriniai sukurti galvojant apie Jus ir gamtą. Šiai puikiai aromaterapijos linijai sukurti kruopščiai atrenkami geriausi eteriniai aliejai. Gaminiuose nėra naftos produkto – parafino, pesticidų bei genetiškai modifikuotų medžiagų.  Tai taipogi biologiškai švari ir atsinaujinanti medžiaga, kuriai išgauti nealinama gamta. MAX BENJAMIN bealkoholiai kambario  kvapai padės sukurti ypatingą aplinką, švelniai pakylės nuotaiką bei pakvies Jus  leistis  į unikalią aromaterapijos pažinimo kelionę.

Naudojimas ir priežiūra

SAUGAUS NAUDOJIMO PATARIMAI: Atsargiai atidarykite namų kvapo indelį ir įdėkite lazdeles. Lazdelėms prisisotinus  kvapiųjų aliejų, jas atsargiai apverskite. Aliejus į lazdeles visiškai įsigeria maždaug per 24 val. Vėliau lazdeles apversti rekomenduojama kas keletą dienų. Aromatinis aliejus į aplinką skleis malonų aromatą.

 

SAUGAUS NAUDOJIMO  ĮSPĖJIMAI: Skirta tik išoriniam naudojimui. Negerkite. Laikykite vaikams ir augintiniams nepasiekiamoje vietoje, atokiau nuo karščio ir atviros ugnies šaltinių. Nebandykite uždegti lazdelių. Nedėkite buteliuko, jo kamštelio arba lazdelių ant audinių ar apdorotų paviršių, nes aromatinis aliejus gali šiuos paviršius pažeisti. Jei netyčia išpylėte aliejų, nedelsiant jį nuvalykite. Priemonė gali dirginti akis. Jei jos pateko į akis, nedelsiant praskalaukite jas dideliu kiekiu šilto vandens ir kreipkitės į gydytoją. Produktas gali sukelti alergiją patekus ant odos. Nedelsiant nuplaukite ją muilu bei vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Priemonė kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius nepalankius vandens ekosistemų pakitimus.

MAX BENJAMIN namų kvapas CLASSIC TURQUOISE WATER 150 ml, Namų kvapai su lazdelėmis aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.
[profiler]
Memory usage: real: 23068672, emalloc: 22345824
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem