NAUJIENA

Daugiau nuotraukų

  • Fragonard FRAGONARD dovanų rinkinys FEMME  10 x 4 ml (EDT)

FRAGONARD dovanų rinkinys FEMME 10 x 4 ml (EDT)

35,00 €

Nemokamas pristatymas Lietuvoje*

Pristatymas 2-3 darbo dienos

Detalesnė informacija: // greita peržiūra

Pasimėgaukite išskirtine elegancija bei žavesiu spinduliuojančiais aromatais. Kompaktiško dydžio buteliukas su purkštuku puikiai tilps Jūsų rankinėje, kelioniniame krepšyje ar kosmetinėje. Spalvingoje dovanų dėžutėje pateikiamas tualetinio vandens rinkinys taps nuostabia dovana kiekvienai moteriai.


Rinkinyje rasite šiuos aromatus: „Belle Chérie“, ,,Ile d'Amour“, ,,Frivole“, ,,Murmure“,  „Fragonard“ „Belle de Nuit“, ,, Emilie“, ,,Etoile“, ,,Diamant“ ir ,,Reine des Cœurs“.

Details

Atraskite tyriausius aromatinius perlus sau ir savo namams bei įsiklausykite į nepaprastai turtingą istoriją, kurią pasakoja kiekvienas ypatingo grožio FRAGONARD kūrinys. Profesionalių parfumerijos meistrų, aromatų sostine tituluojamame Graso mieste sukurti aromatai leis mėgautis gražiausiomis gyvenimo akimirkomis bei išsaugoti ypatingiausius prisiminimus.

 

Iš didžiulės meilės menui, grožiui bei aromatų kuriamai magijai gimė žavinga idėja įsteigti parfumerijos parduotuvę, skirtą Prancūzijoje viešintiems turistams, norintiems atrasti Rivjeros grožį bei su savimi pasiimti dalelę magiškų prisiminimų. Pirmoji tokio pobūdžio parfumerijos gamykla-parduotuvė buvo atidaryta 1926 metais. Prekinio ženklo įkūrėja Eugène Fuchs ypatingo susidomėjimo susilaukusią parduotuvę pavadino žymaus Grase gimusio tapytojo Jean-Honoré Fragonard (1732-1806) garbei, už Jo nuopelnus šiam miestui bei 18-ojo amžiaus meno puoselėjimą. Suteikdama tokį vardą, įkūrėja tuo pačiu įprasmino savo siekį, kad verslas ir tradicijos keliautų drauge.

 

Ši prasminga idėja buvo įamžinta trijų vyresniųjų kartų ir vis dar sistemingai plėtojasi bei sėkmingai vykdo savo veiklą. PARFUMERIE FRAGONARD sparčiai prasiplėtė ir modernizavosi  Jean-Francois Costa vadovavimo metu, kuris, būdamas aistringu kolekcionieriumi, sukaupė didžiulę sonovinių kvepalų bei su jais susijusių daiktų kolekciją. Šiandien Jean-François Costa dukterys Agnès ir Françoise, perėmusios parfumerijos kompanijos likimą, rūpestingai, kaip ir ankstesnės kartos, kuria įmonę, pritaikydamos ją prie dabartinių rinkos poreikių ir norų.

Naudojimas ir priežiūra

FRAGONARD dovanų rinkinys FEMME 10 x 4 ml (EDT), Dovanų rinkiniai aukščiausia kokybė ir subtili elegancija.
[profiler]
Memory usage: real: 23068672, emalloc: 22355136
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem