Visi puikiai žinome, jog tobulam nakties miegui idealaus sezono nėra. Aplinkos, kurioje miegate bei natūralios kūno temperatūros skirtumai gali trukdyti užmigti bei kelti nemalonius pojūčius miego metu. Kūno perkaitimas, gausus prakaitavimas ar nemaloni vėsa verčia dažniau prabusti naktį, todėl ryte jausitės nepailsėję ir suirzę. Nustatyta, jog optimali temperatūra geram nakties poilsiui yra 15 laipsnių Celsijaus. Daugelį gali nustebinti, kad tai gana žema temperatūra.

Tam, kad kūnas natūraliai pasiruoštų nakties poilsiui ir prasidėtų miego režimas, natūrali žmogaus kūno temperatūra turi šiek tiek nukristi. Kūno temperatūros sureguliavimas gali padėti greičiau užmigti.

Dauguma žmonių sunkiai užmiega, jeigu neturi didelės tinkamo storio antklodės. Štai čia mums padeda natūralaus šilko gijų užpildo GINGERLILY LONDON antklodės.

Šiame straipsnyje išskirtos pagrindinės šilko gijų užpildo antklodžių savybės bei kaip tokie patalai pagerina miego kokybę. Kokį antklodės storį pasirinkti skirtingais metų laikais, jog kūnas išlaikytų reikiamą temperatūrą?


AR ŠILKINĖ PATALYNĖ TINKA ŽIEMĄ?

Dėl savo savybių patalai su šilko gijų užpildu puikiai tinka šaltajam sezonui,  kadangi šilkas prisitaiko prie kūno temperatūros ir padeda natūraliai ją sureguliuoti. Jeigu naktį Jums šalta, GINGERLILY LONDON šilko užpildo patalai veiks kaip izoliatorius tam, kad padėtų pasiekti temperatūrą, kurios reikia, jog panirtumėte į gilų ir ramų miegą.

Šilkinės antklodės žiemos sezonu yra puiki alternatyva, kadangi šilko pluoštas palaiko šilumą ir tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti. GINGERLILY LONDON patalai prisitaiko prie Jūsų kūno temperatūros viso nakties miego ciklo metu, maloniai šildant, tačiau neperkaitinant kūno.

Dėl lengvumo pojūčio dauguma mano, kad šilkas yra plonas audinys, todėl netinkantis žiemos sezonui. Tačiau iš tiesų šilkas puikiai išlaiko šilumą ir tuo pačiu kvėpuoja, o tai yra tobula kombinacija.

GINGERLILY šilko patalai

KUO NATŪRALAUS ŠILKO UŽPILDO PATALAI NAUDINGI VASAROS SEZONU?

Šiltuoju metų laiku, kuomet kūnas natūraliai stengiasi atsivėsinti ir išskiria daugiau prakaito, šis nemalonus pojūtis gali ypatingai trikdyti miego metu. Vasaros sezonui pritaikyta, lengvu šilko gijų sluoksniu užpildyta GINGERLILY LONDON antklodė padės palaikyti natūralią Jūsų kūno temperatūrą ir apsaugos nuo perkaitimo.

Šilko gijų sudėtyje esantys baltymai veiksmingai sugeria ir išgarina drėgmę bei užtikrina, kad kūno temperatūra išliktų stabili, o karštis neskatintų prakaitavimo. Šilkas yra natūraliai kvėpuojantis pluoštas. Tam, kad padėtų Jūsų kūnui išlaikyti pastovią temperatūrą, šilkas greitai priima ir išgarina drėgmę, kurią sugeria.

KOKIE YRA ŠILKO UŽPILDO PATALŲ, SKIRTŲ VISIEMS METŲ LAIKAMS, PRIVALUMAI?

Kai lyginame šilką su kitais antklodėms dažnai naudojamais užpildais, tokiais kaip medvilnė ar poliesteris, šilko užpildo patalų privalumai išties dideli:

  • - Šilkas yra natūraliai hipoalergiškas pluoštas, apsaugantis nuo dulkių erkučių, nešvarumų ar nemalonių kvapų kaupimosi. Kad medvilnės pluoštas pasižymėtų visomis šiomis savybėmis, jis turi būti specialiai apdirbtas.
  • - Medvilnė sugeria drėgmę ir ją išlaiko, o šilkas sugeria drėgmę ir ją išgarina, todėl miego metu jaučiamas ypatingas švaros bei gaivumo pojūtis.
  • - Kaip ir šilko pluoštas, medvilnė gali sušildyti ar atvėsinti Jūsų kūną, tačiau ji natūraliai neprisitaiko prie kūno temperatūros.

GINGERLILY antklodė visiems metų laikams SILK

Taigi, dėl savo savybių GINGERLILY LONDON prekinio ženklo, natūralaus šilko užpildo antklodės visiems metų laikams, yra pats geriausias pasirinkimas. Patalai puikiai tarnaus ištisus metus, tiek šiltuoju, tiek šaltuoju sezonu.

Nors šilko užpildo patalynės kaina gali būti kiek aukštesnė, šie patalai tarnaus žymiai ilgiau negu įprasti. Išlaikyti šilkinę patalynę švarią reikia daug mažiau priežiūros, dėl to tai patikima investicija, kuri sutaupys Jums laiko ir džiugins ilgus metus.

GINGERLILY LONDON antklodės bei pagalvės užpildytos 100 % natūralaus A klasės šilkmedžio šilko gijomis, todėl džiugina puikia kokybe ilgus metus. Atraskite natūralaus šilko užpildo patalus ramiam ir kokybiškam nakties miegui ir naują dieną pradėkite kupini energijos.

Visą GINGERLILY LONDON šilko patalų asortimentą galite rasti čia>