Naujas riboto leidimo 2020-ųjų metų ,,FRAGONARD PARFUMEUR" aromatas, dedikuotas švelniam Provanso grožiui - magnolijai jau Lietuvoje!


Lengvam Provanso vėjui liečiant medžių lapus, ant jų švelniai skleidžiasi tyri ir didingi magnolijų žiedai. Mums tyliai jais grožintis, saulės spindulių nugairinti balti žiedai atskleidžia nepaprastai subtilią aromatų puokštę. 

Kvapnioji baltažiedė magnolija įkvėpė sukurti riboto leidimo „FRAGONARD PARFUMEUR“ aromatų kolekciją ir buvo karūnuota „FRAGONARD PARFUMEUR“ parfumerijos namų 2020-ųjų metų gėle!

Atraskite FRAGONARD rafinuotą aromatą nuostabioje kolekcijoje, dedikuotoje švelniam Provanso grožiui – magnolijai.!

Gimusi prieš 95 milijonus metų, magnolija simbolizuoja tyrumą ir harmoniją, užburdama mus elegantišku savo žiedų aromatu. Ji tartum odė saulei, šviesai ir grožiui...

FRAGONARD tualetinis vanduo MAGNOLIA (EDT) 50 ml

FRAGONARD tualetinis vanduo MAGNOLIA

Apsigobkite nepakartojamu romantikos dvelksmu, atsiskleidžiančiu naujajame „MAGNOLIA“ tualetinio vandens aromate. Šiltos baltos magnolijos, rožių, ir plumerijos natų gaidos subtiliai išsiskleidžia sandalmedžio, muskuso ir baltojo gintaro aromatų fone. Pasilepinkite lengva ir harmoninga baltų magnolijos žiedų įkvėpta aromatų puokšte.

Plačiau>

FRAGONARD namų kvapas su lazdelėmis MAGNOLIA 200 ml

FRAGONARD namų kvapas su lazdelėmis MAGNOLIA 200 ml

Užmerkite akis ir įkvėpkite gaivaus baltų magnolijų žiedų aromato dvelksmo. Šis subtilumu ir šiluma spinduliuojantis aromatas neabejotinai sužavės ne tik Jus, bet ir Jūsų svečius. Natūralių magnolijos žiedų eterinių aliejų prisotintas namų kvapas iš „MAGNOLIA“ kolekcijos taps gražiausia dovana kiekvienam vertinančiam tyrą gamtos turtų grožį.

Plačiau>

FRAGONARD aromatinių muiliukų rinkinys MAGNOLIA 4 x 50 g

FRAGONARD aromatinių muiliukų rinkinys MAGNOLIA

„MAGNOLIA“ aromatinių muiliukų rinkinys pagamintas „ FRAGONARD PARFUMEUR“ meistrų bei praturtintas tyriausiais aromatais iš Graso. Maloniai nušveičia, atnaujina ir sušvelnina rankų bei kūno odą. Subtiliai atsiskleidžiantis baltų magnolijų žiedų aromatas apgaubs Jus švelniu švaros ir gaivos pojūčiu.

Plačiau>

Visą ,,FRAGONARD PARFUMEUR" asortimentą, galite rasti čia>